Zaznacz stronę

Gotowiec inwestycyjny

Zainwestuj w nieruchomość, która każdego miesiąca będzie przynosiła Ci dobre pieniądze. Gotowiec inwestycyjny to sposób inwestowania dla osób, które chcą zarabiać bez dużego ryzyka, z dużym zyskiem. Zapoznaj się z propozycjami.

Apartamenty Hi5 Katowice

ul. Słowackiego 41-43/5 w Katowicach

Apartamenty Hi5Katowice to 6 mikrokawalerek pod jednym adresem! Wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone apartamenty w kamienicy z 1930 roku na I piętrze z dwoma windami. Prestiżowa lokalizacja – Ul. J.Słowackiego 41-43 w zabytkowej kamienicy w samym sercu Katowic! Galeria Katowicka, Dworzec PKS, Dworzec PKS oraz słynna ul. Mariacka to tylko 3 minuty pieszo!

Lokal jest podzielony na 6 niezależnych apartamentów. Każdy posiada własną łazienką i aneks kuchenny. Pralnia wyposażona w pralkę, suszarkę bębnową wysokiej klasy to osobne, wspólne pomieszczenie dla tych loftów.
 
Apartament nr 1 „ceglasty” –  pow. 25 mkw. + balkon + antresola, max. 4 os.
Apartament nr 2 „tramwaj” – pow. 17 mkw., max 2 os.
Apartament nr 3 „patchwork” – pow. 15 mkw., w łazience jest wanna z prysznicem – max. 2 os.
Apartament nr 4 „kopalnia” – pow. 22 mkw + antresola, max. 4 os.
Apartament nr 5 „okrąglak” – pow. 25 mkw. + balkon, max. 4 os.
Apartament nr 6 „zielona” – pow. 17 mkw + balkon + antresola, max 3 os.

Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i gustownie urządzone. Każde jest inne i ma niepowtarzalny charakter nawiązujący do miasta Katowic – nowoczesność, design oraz duch Śląska. Całe wyposażenie jest nowe. W każdym z mieszkań jest lodówka, kuchenka indukcyjna, internet. Na ścianach obrazy lub tapety. Do tego piękne loftowe lampy. Remont zakończony marzec 2020 roku!

Dla każdego z mieszkań zamontowany jest licznik wody i prądu co umożliwia indywidualne rozliczenie zużytych mediów,

W cenie mieszkań piwnica o pow. około 8 mkw bezpośrednio pod mieszkaniem. Czynsz dla lokalu to 1250 zł ( w tym ogrzewanie – kamienica ma swoje własne ogrzewanie olejowe). Dodatkowe opłaty to prąd i gaz (ogrzewanie wody).

Okna wychodzą na dziedziniec. Jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. Mieszkania mają wspólną prywatną i monitorowaną klatkę do której wejście zabezpieczone jest kodem. Podobnie jak wejście do samego budynku.

Wszystkie sześć apartamentów wynajętych może być w formie najmu średnioterminowego (30 dni – 9 miesięcy)  co oznacza dodatkowe zabezpieczenie dla wynajmującego, gdyż wszystko odbywa się poprzez portal zewnętrzny, który odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez najemcę. ROI 9,92%, co daje przychód na poziomie 12 000 zł  miesięcznie i 140 000 zł rocznie!!

Do tego najmu przygotowane są specjalne umowy przez prawnika ( w  język angielskim i polskim). Zabezpieczenie kaucją.

Można również prowadzić najem mieszany: krótkoterminowy ( 2 apartamenty) + średnioterminowy (4 apartamenty), który zwiększy zyski. ROI 12,50 %, co daje przychód na poziomie 14 500 zł  miesięcznie i 173 000 zł rocznie!!

I najbardziej dochodowy najem krótkoterminowy we wszystkich 6 loftach z ROI 21,68%, co daje przychód na poziomie prawie 25 000 zł  miesięcznie i  300 000 zł rocznie!!

Cały projekt Apartamenty Hi5 Katowice w kontekście wyposażenie i obsługi jest przygotowany pod możliwość prowadzenia tego typu najmu w samym centrum Katowic.

W cenie zakupu dodaje całą swoją wiedzę na ten temat. Zajmuję się najmem krótkoterminowym w Katowicach na własne potrzeby. Nie zajmuję się zarządzaniem zewnętrznym, gdyż kocham tworzyć nowe pomieszczenia.

Apartamenty funkcjonują na portalu Airbnb oraz Booking (tymczasowo zawieszone), z których to zostały już poczynione pierwsze rezerwacje w miesiącu marcu 2020 roku. Jest prowadzona kampania marketingowa na portalach ogłoszeniowych, mediach społecznościowych oraz newsletter bezpośrednio do firm zatrudniających pracowników na kontrakt czy też określony okres czasowy.

Mieszkanie 1 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowiceredone
Mieszkanie 2 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowiceorangetwo
Mieszkanie 3 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowicebluethree
Mieszkanie 4 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowicebrownfour
Mieszkanie 5 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowiceglamourfive
Mieszkanie 6 – https://airbnb.com/h/apartmentkatowicegreensix

Cena za Apartamenty Hi5Katowice o łącznej powierzchni 130 mkw: 1,29 MLN PLN

ZAPRASZAM NA SPACER WIRTUALNY 3D https://my.matterport.com/show/?m=DtHSVPCe3DU

Szybki kontakt

marta

Marta Orlińska

 + 48 509 603 540

 kontakt@martaorlinska.pl 

Mieszkanie nr 1 „ceglasty”

Mieszkanie nr 2 „tramwaj”

Mieszkanie nr 3 „patchwork”

Mieszkanie nr 4 „kopalnia”

Mieszkanie nr 5 „okrąglak”

Mieszkanie nr 6 „zielona”